درباره ما

درباره ما

شرکت زِبسکو

شرکت زِبسکو یک مشاور خدمات انرژی است که برای ارائه خدمات مهندسی و مشاوره در خصوص بهره وری انرژی در ساختمان بر اساس استاندارد های بین المللی معتبر تشکیل شده است.  شرکت زِبسکو  با کارکنان مجرب و تحصیل کرده متشکل از مهندسان، مدیران پروژه و تکنسین های خدماتی آماده ارائه راه حل های صرفه جویی در انرژی است.

شرکت زِبسکو (ZEBesco)  با همکاری موسسه ها و مراکز تحقیقاتی بین المللی ضمن تلاش در ارتقاء دانشِ فعالان صنعت ساختمان کشور در خصوص نوآوری ها و فن آوری های مرتبط با بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش ردپای کربن در صنعت ساختمان، توانمندیهای لازم برای ارائه خدمات مشاوره، طراحی، اجراء و ارتباط با شبکه های بین المللی پیشرو در این زمینه را در مجموعه خود فراهم کرده است.

کتاب ساختمان های آلاینده صفر

ترجمه و انتشار کتاب “ساختمان های آلاینده صفر” توسط متخصصین این شرکت نیز در این راستا می باشد. این کتاب که در برگیرنده نتایج و یافته های ۸ سال تحقیق و توسعه بر روی ساختمان های آلاینده صفر توسط مرکز تحقیقات ساختمان های آلاینده صفر نروژی (Zero Emission Buildings Center) می باشد اولین مجموعه ای است که به صورت جامع بر اساس تجربیات و اندازه گیری های حاصل از توسعه ۹ پروژه ساختمانی بر پایه مفاهیم “خانه پسیو” به موضوع ساختمان های سازگار با محیط زیست پرداخته است. اطلاعات بیشتر در خصوص این کتاب را می توانید در همین سایت ملاحظه کنید.

خانه پسیو

نظر به اینکه کلیه ساختمان های سازگاریافته با محیط زیست که با عناوین متعددی نظیر “ساختمان های انرژی صفر”، “ساختمان های سبز”، “ساختمان های انرژی تقریبا صفر” و “ساختمان های آلاینده صفر” شناخته می شوند بر اساس مفاهیم استاندارد “خانه پسیو” توسعه یافته اند لذا آشنایی با اصول و مبانی استاندارد “خانه پسیو” برای کارشناسان و فعالان صنعت ساختمان برای بهره برداری از آنها جهت توسعه ساختمان های سازگار با محیط زیست که از ضروریات کاهش آلاینده های گازهای گلخانه ای و مقابله با گرمایش زمین می باشد توصیه می شود.“موسسه خانه پسیو”-Passive House Institute- به سال ۱۹۹۶ توسط یکی از ابداع کنندگان مفهوم خانه پسیو “پرفسور ولفانگ” تأسیس شد که از آنزمان تاکنون بعنوان موسسه پیشرو در خصوص ارائه استانداردها و گواهی های مرتبط با ساختمان های خانه پسیو درجهان شناخته شده است. مطالب ارائه شده در این سایت در خصوص ساختمان های خانه پسیو بر گرفته از منبع اطلاعاتی این موسسه یعنی “Passipedia“ با مجوز رسمی از طرف این موسسه می باشد.

همکاری با موسسه های بین المللی

این شرکت اقدام به ایجاد ارتباط نزدیک با “موسسه خانه پسیو” جهت معرفی استانداردها و مفاهیم “خانه پسیو” و انتقال دانش و فن آوری مرتبط به کشور نموده است. دستور العمل این موسسه تحت عنوان “اطلاعات برای سازندگان، پیمانکاران و کارفرمایان” طبق مجوز رسمی از طرف این موسسه در راستای معرفی استاندارد خانه پسیو به فعالان صنعت ساختمان کشور به فارسی برگردانده شده است  که بزودی از طرف این شرکت منتشر خواهد شد. این دستورالعمل به گونه ای نگاشته شده است که قابل استفاده برای عموم می باشد

متخصصان این شرکت، خدمات برنامه ریزی جامع انرژی ساختمان، راه حل های صرفه جویی انرژی، مدلسازی انرژی ساختمان، مدیریت تدارکات، و نظارت بر اجراء و تایید و صحه گذاری سیستم های جدید بهره وری انرژی را با همکاری موسسات معتبر بین المللی ارائه می دهند.

ما با مشتریانی که دارای ساختمان های مسکونی، ساختمان های تجاری، ساختمان های اداری، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی، ادارات دولتی و آموزشی، و امکانات صنعتی هستند، کار می کنیم.
راه حل های بهینه

ZEB ESCO به دنبال یافتن بهترین راه حل های سفارشی برای مشتریان ما است. بعد از اینکه متخصصان ما با دقت مسائل منحصر بفردی که مشتریان ما با آنها مواجه هستند را ارزیابی و مطالعه کردند، ما یک طرح جامع را طراحی می کنیم که تعادل هوشمندانه ای بین سرمایه گذاری مورد نیاز برای ایجاد بهبود و صرفه جویی در انرژی به دست می دهد. ZEB ESCO تلاش می کند تا به مشتریان خود راه حل مطمئن و استاندارد با هزینه معقول هم در خصوص ساختمان های جدید و هم بازسازی ساختمان های موجود ارائه دهد.

خدمات جامع

این شرکت خدمات انرژی، مجموعه ای از خدمات برای تأمین نیازهای شما را ارائه می دهد. متخصصان این شرکت مجموعه ای از خدمات شامل برنامه ریزی جامع، انجام ممیزی های انرژی، ایجاد راه حل های انرژی کلید-در دست، مدیریت تدارکات، و نظارت بر اجراء و تایید سیستم های جدید بهره وری انرژی و دریافت گواهی انرژی از مراجع معتبر بین المللی ارائه می دهند.

ما با مشتریانی که دارای ساختمان های مسکونی، ساختمان های تجاری، ساختمان های اداری، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی، ادارات دولتی و آموزشی، و تأسیسات صنعتی هستند، کار می کنیم.

خدمات در حال انجام برای مشتریان

سازمان ما متعهد است که بالاترین سطح خدمات و پشتیبانی فنی را به مشتریان خود ارائه کند. ما مشتریان خود را بعنوان شریک در صرفه جویی انرژی در نظر می گیریم و تلاش می کنیم تا به آنها کمک کنیم تا بهینه سازی  عملکرد سیستم های بهره وری جدید خود را حفظ کنند.

ما مشتاقانه منتظریم تا با شما در مورد نیازهای کارآیی انرژی شما صحبت کنیم و با شما همکاری کنیم تا بهترین راه حل ها را پیدا کنیم.